• Forumda doğru ve anlaşılabilir konular oluşturabilmek, oluşturulan konulara anlaşılabilir bir şekilde cevap verebilmek ve kullanıcılar ile doğru bir şekilde iletişim kurabilmek için lütfen Türkçeyi doğru kullanın.
cretsiz

Av tüfeğiyle taktik atış yapmak için nereye gidilir?

HaZZans

Kayıtlı Üye
Katılım
21 May 2024
Konum
İstanbul
Arkadaşlar selamlar. Tüfeğimi kaptırmadan Taktik atışı yapmak istiyorum ama istanbula yakın nereye gidebilirim? Var mı önerebileceğiniz bir yer?
 

KVPALA

Kayıtlı Üye
Katılım
28 May 2024
Konum
İstanbul
Merhabalar,
Bende yer bakıyorum ama hep sıkıntı.Geçen gün elmalı barajına orman içinden indim meskuna nereden baksan 200-300 mt uzaklaştım ama her halde birileri sesi şikayet etti polis geldi orman ucundan siren yapıyor,ormana giremedi tabi uzaktan uyardılar :D yakalasa ne olabilir?Ruhsatım vs herşey var sonuçta
 

KVPALA

Kayıtlı Üye
Katılım
28 May 2024
Konum
İstanbul
Geçmiş olsun öncelikle kıl payı atlatmışsınız :). Yeni yerler keşfetmeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Daha kuytu insan ve köylerden ırak yerler. Kocaeli izmit sınırlarına kaçabilirsiniz.
Diyelim ben araca döndüğümde araç başında bekliyorlardı ve gel bakalım birader gel dediler.Ne yapabilirler? Mermileri bitirmişim silah boş e gidip 400-500 mt derinlikte boş kovanlarıda arayamayacaklarına göre?ne gibi bir işlem söz konusu bu durumda?
 

Nurettin

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Haz 2024
Konum
Yorumcu
Tarım yapılmayan boş arazide kimse bişey demez bence, av yapmadığını kanıtlaman gerekebilir, o yüzden hedef təmin etmen daha iyi olur
 
Üst